Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 11 × 8 cm |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | LEISURE |
| Shoes Type | Slides |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Platform Height | 0-3cm |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | Shallow |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Lining Material | None |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Summer |
| Model Number | C6500+C2 |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | EVA |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Size | 36-37/38-39/40-41/42-43/44-45 |
| Color | Black/White/Khaki/Pink |
Instock
There are no reviews yet.