Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| LCD | No |
| Bag Or Bagless | With Bag |
| Timing Reservation | No |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Flat Suction Nozzle |
| Installation | Vertical (including tube type) |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Function | Dry |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Features | Corded |
| Assembled Product Weight | 7.5 lb |
| Condition | New |
| Power Type | Mains |
| Filter Type | Bag |
| Recommended Surface | Floor |
| Amps | 9.0 A |
Instock
There are no reviews yet.