Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.147 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dust Box Capacity (L) | 0.5 L |
| LCD | No |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Flat Suction Nozzle |
| Installation | Hand Held |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 5w |
| Function | Dry |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.