Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 9 |
| Weight | 0.039kg |
| Voltage | 1.5v |
| Size | – |
| Material | alloy aluminum |
| Model Number | mr5360-01 |
| Power Source | DRY BATTERY |
| Type | LED Lamps |
| Commodity Quality Certification | 3C |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CCC |
| Support | Dropshipping / Wholesale |
Instock
There are no reviews yet.