Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.162 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 40mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 23.5cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 9949 Women watch |
| Feature | Shock Resistant, Auto Date, Water Resistant, swim, Week Display, luminous hands |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.