Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.185 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 4 cm |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 40mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | LIGE89144 |
| Feature | Shock Resistant, Luminous, Auto Date, Complete Calendar, Water Resistant, swim, luminous hands |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| reloj para mujer | watch for women |
| reloj mujer | women watch |
| ladies watch | relogios feminino |
| quartz watches | montre femme |
| montre femme luxe | relojes mujer |
| women watches | reloj de mujer |
| watches for women | relogio feminino |
| montres femmes | woman watch |
| watch women | fashion quartz wristwatches |
| quartz wristwatches | women's quartz wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.