Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Roman Numeral |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 30mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Length | 20cm |
| Band Width | 19mm |
| Band Material Type | Alloy |
| Model Number | Quartz Watch |
| Feature | Shock Resistant, Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.