Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 9 × 4 cm |
| Display Type | Roman Numeral |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 41mm |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Length | 24 |
| Band Width | 21mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Women's Watch |
| Feature | STOP WATCH, Shock Resistant, Luminous, Auto Date, Complete Calendar, Water Resistant, swim, Week Display, luminous hands |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz, Dual Display, Digital |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| reloj mujer de lujo | quartz watches for women |
| montre femme luxe | wrist watches for women |
| ladies wrist watch | women watches 2023 |
| relogio feminino de luxo original | montre femme luxe |
| gold watches for women | zegarki damskie |
| regalo mujer | ladies watches |
| quartz wristwatches | wach for women |
| lige watches women | watch for girls |
| womens watches | gold watch |
| reloj mujer | relogio feminino |
| women watches | ladies watch |
| montres femmes | relogios feminino |
| reloj para mujer | watch for women |
| relojes de mujeres | reloj de mujer |
| fashion quartz wristwatches | woman watch |
| relogio feminino | women watch |
Instock
There are no reviews yet.