Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 32 × 16 cm |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 380V |
| Model Number | YW509 |
| Brand Name | Liectroux |
| LIECTROUX Model | yw509 |
| Origin | Mainland China |
| Robot window cleaner wor | 24V |
| Battery | 500mAh |
Instock
There are no reviews yet.