Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Movement origin | Mainland china |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 27.5mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 21cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | LIEBIG-L1020 |
| Feature | Auto Date, Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | LIEBIG |
| Origin | Mainland China |
| color | gold, silver |
| style | luxury |
| Feature 1 | watches |
| Feature 2 | watch women |
| Feature 3 | male watch |
| Feature 4 | wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.