Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.392 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 17 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | quality |
| Model Number | Memory Foam Pillows Butterfly |
| Fabric Count | 20 |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Shape | Wedge |
| Part | Neck |
| Feature | memory |
| Filling | Memory Foam |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | Travel, massage, Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.