Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.67 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Measurement Bandwidth | 10Hz to 50kHz |
| Frequency Range | 100kHz to 6GHz |
| Output Power | DC 5V |
| Brand Name | SeeSii |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.