Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.061 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Measurement Bandwidth | 800M-6G |
| Frequency Range | 800M-6G |
| Output Power | 5W |
| Brand Name | Aideepen |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.