Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Special Features | Replacement |
| Item Weight | 0.2kg |
| Item Height | 8cm |
| Item Width | 5.5cm |
| Item Length | 9.5cm |
| Brand Name | Goodithy |
| Origin | Mainland China |
| OEM NO. | 51417250307, 51417250306, 5141 7250 308 |
| Material | PC&ABS |
| Color | Beige/Black/Oyster/Carbon Fiber |
| Application | For BMW X5 X6 F25 F26 |
Instock
There are no reviews yet.