Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Usage | Renovation Team |
| Batteries Included | No |
| Oscillation Frequency | 20, 000 opm |
| Degree | 3.4 degrees |
| Batteries Required | Yes |
| Speed | 20, 000 opm |
| Model Number | GOP 185-LI |
| Brand Name | Bosch |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Speed Gear | 6 Speed |
| battery voltage | 18.0V |
| No-load speed | 20, 000 opm |
| Weight, without battery | 1.2 kg |
| left and right swing angle | 1.7° |
| Vibration emission value ah | 2.9 m/s² |
| Uncertainty coefficient K | 1.5 m/s² |
| Sound pressure level | 80dB (A) |
| sound power level | 88dB (A) |
| Uncertainty factor K | 3 dB |
Instock
There are no reviews yet.