Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Grade | Grade 3 |
| Indoor Machine Noise | 24-35dB |
| Air conditioning power | 2.5HP |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 500w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Color | White |
| Size | 9000 BTU 110/120V |
| Capacity | 0.75 Tons |
| Cooling Power | 10300 British Thermal Units |
| Special Feature | Alexa Enabled |
| Product Dimensions | 9"D x 37"W x 12"H |
| Seasonal Energy Efficiency Ratio (SEER) | 19 |
| Start year | 2021 |
| Voltage | 110 Volts |
Instock
There are no reviews yet.