Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Recommended use | Learing, Business Use, DESIGN, Daily Entertainment |
| Keyboards | TOUCHPAD, Backlit Keyboard |
| Battery Capacity(mAh) | 70Wh |
| Network Communiction | Bluetooth-compatible, WIFI |
| Touch Screen | YES |
| Expandable storage | YES |
| Hard Drive Interface | M.2 |
| Memory Type | DDR5 |
| Graphics Brand | Intel |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | 4.8GHz |
| Base Frequency (GHz)4 | 2.2GHz |
| Number of Cores | 8 |
| Keyboard language | English |
| Keyboard backlit type | monochrome |
| Wireless Interfaces | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Weight (Battery Included) | 1.5Kg-1.8Kg |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Dimensions (WxHxD) | 344*235*13.9mm |
| RAM | 32GB |
| Display resolution | 2880*1800 |
| Operating System | Windows 11 |
| Feature | bluetooth, Camera, Touchscreen |
| Thickness | <15mm |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 512GB |
| Port | Thunderbolt 4, Thunderbolt 3 Port, 1xUSB 3.1 Gen2, 3.5 mm Combo Audio Jack, HDMI-compatible |
| Display Ratio | 16:10 |
| Display Size | 15.2" |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | Intel ARC Graphics |
| Type | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Lenovo Model | YOGA Air 15 |
| Origin | Mainland China |
| CPU | Intel Core Ultra7 258V |
Instock
There are no reviews yet.