Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Recommended use | Learing, Business Use, Daily Entertainment |
| Keyboards | Backlit Keyboard |
| Expandable storage | YES |
| Memory Type | DDR5 |
| Thermal Design Power | Others |
| Graphics Brand | Intel |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | Others |
| Base Frequency (GHz)4 | Others |
| Number of Cores | 14, 16 |
| CPU Brand/Model | AMD Ryzen 5 5500U |
| Weight (Battery Included) | <1.5Kg |
| Screen Refresh Rate | other |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Dimensions (WxHxD) | Thin about 15.9mm |
| RAM | 32GB |
| Display resolution | 1920×1200 |
| Operating System | Windows 11 |
| Feature | bluetooth, Camera, Backlit Keyboard, Fingerprint Recognition |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 512GB |
| Port | Thunderbolt 4, HDMI-compatible |
| Display Ratio | 16:10 |
| Optical Drive Type | None |
| Display Size | 13.3" |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | Intel Iris Xe graphics |
| Type | Slim Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Correct processor | Ultra 7 155H/Ultra 5 125H |
| Data interface | ThunderBolt 4*2, USB-A*2, SIM card slot*1 |
| Video interface | HDMI 2.1 |
| Audio interface | 2-in-1 interface of headset and microphone |
Instock
There are no reviews yet.