Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Recommended use | Learing, Business Use, Daily Entertainment |
| Keyboards | Backlit Keyboard, Numeric Keypad |
| Expandable storage | YES |
| Memory Type | DDR5 |
| Thermal Design Power | Others |
| Graphics Brand | Intel |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | Others |
| Base Frequency (GHz)4 | Others |
| Number of Cores | 14, 16 |
| CPU Brand/Model | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 125H |
| Weight (Battery Included) | 1.8Kg-2.0Kg |
| Screen Refresh Rate | other |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Dimensions (WxHxD) | Thin about 20mm-25mm |
| Operating System | Windows 11 |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Port | 3.5 mm Audio Jack, RJ-45, HDMI-compatible |
| Display Ratio | 16:10 |
| Display Size | 16Inches 400mm |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | Intel Arc Graphics |
| Type | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Correct processor | Ultra 7 155H/Ultra 5 125H |
| Data interface | 1xUSB-A 3.2 Gen2, 1x USB-A3.2 Gen1, 1xTBT4, 1xUSB-C 3.2 Gen2 |
Instock
There are no reviews yet.