Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 18 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 13MP |
| Front Webcam Pixels | 8MP |
| Standby Time(H) | 1000 |
| Working Time(H) | 12 |
| Camera | Front Camera, Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 7040 |
| Extend Port | TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 128GB |
| Processor Core | Octa Core |
| Operating System | Android 13, Android 13 |
| Display Size | 10.95 inch |
| Feature | ULTRA SLIM |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | others |
| Display resolution | 1920×1200 |
| Processor Manufacture | MTK |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | English |
| Brand Name | Lenovo |
| Lenovo Model | K10 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Tablet PC |
| Model number | TB330FU |
| Screen | 10.95 inch, 1920*1200, TDDIIPS, 90fps, 400nits |
| Processing unit | MediaTekHelio G88 Octa-core |
| Connector | TypeC2.0, 3.5mm headphone jack |
| Network standard | Wi-Fi |
| Surveillance camera | Front 8MPFF, Rear 13MPAF |
| Memory/storage | 8GB+128GB |
| Sound frequency | 4x side speakers, DOLBYATMOS sound w/ 1 built-in keflex |
| (sth.or sb) else | Face Recognition, TUVLow Blue Light Certification, |
| Batteries | 7040mAh, 10W/Support PD3.0 fast charging |
| Body size | 255.31*166.86*7.15mm |
| Body weight | 465g |
Instock
There are no reviews yet.