Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 21 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 13MP |
| Front Webcam Pixels | 5MP |
| Battery lifetime | -H |
| Panel Type | IPS |
| Camera | Front Camera, Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | >500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 8000 |
| Extend Port | TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 128GB |
| Processor Core | Octa Core |
| Operating System | Android 13 |
| Display Size | 11" |
| Feature | FM, OTG, Dual Cameras, Tablet Pen |
| Memory Capacity | 4GB |
| Processor Model | Unisoc |
| Display resolution | 1280×800 |
| Processor Manufacture | Unisoc |
| Network | 4G LTE |
| Supporting Language | English, Russian, Spanish, SWEDISH, Portuguese, Turkish, Italian, german, Chinese, FRENCH, japanese, POLISH, UKRAINIAN, Greek, HEBREW |
| Brand Name | OUKITEL |
| OUKITEL Model | OT11 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Item Type | Tablet PC |
Instock
There are no reviews yet.