Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Recommended use | Learing, Business Use, Daily Entertainment |
| Keyboards | TOUCHPAD |
| Battery Capacity(mAh) | 38Wh |
| Network Communiction | Bluetooth-compatible, WLAN, WIFI |
| Expandable storage | YES |
| Hard Drive Interface | M.2 |
| Memory Type | DDR4 |
| Thermal Design Power | – |
| Graphics Brand | Intel |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | 4.6GHz |
| Base Frequency (GHz)4 | 2.1GHz |
| Number of Cores | 8 |
| Keyboard language | English |
| Wireless Interfaces | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Weight (Battery Included) | 1.5Kg-1.8Kg |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Dimensions (WxHxD) | 324 x 215 x 19.9mm |
| Body Material | PC-ABS |
| RAM | 12GB |
| Panel Type | TN(防护工具) |
| Display resolution | 1920×1080 |
| Operating System | Windows 11 |
| Feature | bluetooth, Camera |
| Average Battery Life(in hours) | 6-8 |
| Thickness | 18mm-20mm |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 256GB |
| Port | 1×USB 3.2 Gen2, 1×USB 3.2 Type C, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1*USB2.0, RJ-45, HDMI-compatible |
| Display Ratio | 16:9 |
| Display Size | 14Inches 350mm |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | Integrated |
| Type | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Lenovo Model | Lenovo V14 |
| Origin | Mainland China |
| CPU | Intel N4500/I3-1115G4/I5-13420H |
Instock
There are no reviews yet.