Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Electronic | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LEK-918L |
| Brand Name | Thousand hands |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Massage Methods | Kneading shiatsu massage heating |
| Applicable parts | Neck, Back, Waist, Buttocks, Legs, Feet |
| Vibration Parts | Waist, Buttocks |
| Heating Parts | Neck, Back, Waist, Buttocks, Legs, Feet |
| Fit for height | 150-190cm |
| Power | 220V 75W |
Instock
There are no reviews yet.