Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Output Power(w) | 10w-25w |
| Battery Capacity(mAh) | 12000mAh |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 199 |
| Frequency Range | 136-174&400-470MHz |
| Dimensions | 120*85*40mm |
| Model Number | VV-898SP |
| Walkie Talkie Type | Car |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | ANYSECU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.