Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 12 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 10w-25w |
| Battery Capacity(mAh) | 4000 |
| Waterproof / Water-Resistant | IP55 |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 1024 |
| Frequency Range | UHF/VHF |
| Dimensions | 152*77*42mm |
| Model Number | UV-25D |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | recent |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.