Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 12 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-6 kg |
| Number of operating modes | 3-4 |
| Battery Type | Li-ion |
| Dust Box Capacity (L) | 0.5 L |
| Filter Type | HEPA |
| Battery Life | 2 hours |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Timing Reservation | Yes |
| Remote Control | No |
| Dust Storage Type | Dust Box/Dust Bucket |
| Certification | CB, ce, ROHS, CE |
| Voltage (V) | 19V |
| Power (W) | 11-20w |
| Function | Sweep Suction |
| Brand Name | Lefant |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.