Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 29 × 29 cm |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Plaid, Solid, Geometric |
| Grade | quality |
| Model Number | TO67K |
| Thread Count | Other |
| Fabric Count | Other |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | Neck |
| Feature | Massage |
| Filling | BuckWheat |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | Decorative, Travel, Bedding |
| Brand Name | YOMDID |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
Instock
There are no reviews yet.