Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 4 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Matte Eyeshadow |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Eyeshadow |
| Quantity | 1 PC |
| Model Number | Q2216 |
| Single color/multi-color | single color |
| Finish | Matte |
| Waterproof / Water-Resistant | Yes |
| NET WT | 2g |
| Benefit | Long-lasting |
| Brand Name | QiBest |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | QIBEST |
| Distributor/Importer | Liquid Eyeshdaow |
| Shelf Life | 3 Years |
| Date of Manufacture | New |
| Type | Eye Shadow |
Instock
There are no reviews yet.