Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 28 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Usage | HOLIDAY |
| Power Source | SOLAR |
| Style | Modern Style |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 6V |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | ZODOLAMP |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, FCC, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE |
| Is Dimmable | No |
| Solar Cell Type | lithium battery |
| Protection Level | IP67 |
| Body Material | ABS |
Instock
There are no reviews yet.