Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 10 × 13 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Body Material | aluminum |
| Is Dimmable | No |
| Voltage | 85-265V |
| Power Source | AC |
| Brand Name | aileyidi |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Spotlight |
Instock
There are no reviews yet.