Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Is Bulbs Included | No |
| Is Batteries Included | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Application | Foyer |
| Features | MINI |
| Model Number | LED 01 |
| Usage | Industrial |
| Power Tolerance | 1% |
| Body Material | aluminum |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Warranty | 2 years |
| Certification | ce, RoHS |
| Voltage | 85-265V, AC85-265V DC12V |
| Power Source | AC |
| Brand Name | TTaiJiGuan |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Spotlight |
| Power | 1W 3W |
| Body color | white black silver Gold |
Instock
There are no reviews yet.