Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Color | black, WHITE |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | Wall Mounted Led Lights |
| Model Number | Wall Sconce Lamps |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Shade Type | Shadeless |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | Wedge |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | IWP |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | aluminum |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 220V, 110V, 90-260V |
| feature1 | Industral COB Wall Lights |
| feature2 | Extendable Spot Light |
| feature3 | Focus Ceiling Lighting |
| feature4 | Retractable Ceiling Lamp |
| feature5 | Led Picture Light |
Instock
There are no reviews yet.