Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | long track light |
| Warranty | 12 months |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 10W/12W/20W/30W/40W |
| Voltage | 110V, 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Track lighting | Track Floodlight |
| Advantage | Energy saving, high brightness, environmental protection, high brightness, |
| Application site | Hotels, clothing stores, museums, shopping malls |
Instock
There are no reviews yet.