Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 20 cm |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | LANGYUE |
| Warranty | 1 year |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 12w 20w 30w |
| Certification | CCC, CCC |
| Voltage | 110V, 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Features 1 | Set Led Track Light |
| Features 2 | Fixture COB Track Lighting |
| Features 3 | Spot Lights Led |
| Features 4 | Wall Lamp Rail 220V |
| Lights 0.5 meter track rail | The actual length is from 0.47 to 0.48 meters |
Instock
There are no reviews yet.