Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 2.00 GHz |
| Use | Commercial |
| Memory Capacity | ≥ 4GB |
| Hard Drive Capacity | 250GB |
| Model Number | BX12 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Intel Celeron J1900 |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | HUNSN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| WiFi | 802.11ac 2.4 and 5 GHz |
| Bluetooth | 4.0/4.2 |
| I/O Interface | 4USB2.0/4COM/DC_IN/USB3.0/HDMI/VGA/2LAN/SIM Slot/10PIN Phoenix Terminal/Power ON/OFF |
| System support | Windows 11/Linux Ubuntu |
| Network Card | 2 x Intel I210/I211 1000M LAN |
| Expansion | 1 x Mini PCIE slot |
| Material | aluminium |
| Memory | Onboard DDR3L 1600 4GB RAM |
| Storage | 1 x mSATA SSD/2.5 inch SATA SSD/HDD |
| Packing List | Power supply, power cord, WiFi antennas, vesa mount, warranty card |
| Function | Supports hardware auto power on, timing boot, WOL, PXE boot, watchdog 0~255 level |
| Installation | Supports Desktop, Din Rail, VESA wall-mounted and other fixing methods |
Instock
There are no reviews yet.