Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.488 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 7 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | led track light |
| Warranty | 1 year |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 10W/20W/30W/40W |
| Voltage | 110V, 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | CHENBEN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS, FCC, CE |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.