Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 8 × 5 cm |
| Usage | Home DIY |
| Feature | Temperature Adjustable |
| Rated Voltage | 220V |
| Brand Name | WORKPRO |
| WORKPRO Model | W5253AS |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.