Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 50 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | GDD-HDD |
| Warranty | 1 YEAR |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Stainless |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | e27 |
| Style | Contemporary |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 30W |
| Certification | CCC, CCC |
| Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.