Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.666 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 25 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Is Dimmable | No |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 12W/20W/30W/40W |
| Certification | ce, UL, UL, CE |
| Voltage | 220V-240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Material | Aluminium+ABS |
Instock
There are no reviews yet.