Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.142 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 16 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | LED Spot light |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Contemporary |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 10W/20W/30W, 10w 20w 30w |
| Certification | CCC |
| Voltage | 220V, 230V, 240V, 260V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | CANMEIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Power | 85v-265v |
| Color Temperature | Cold white/ Neutral white/ warm white |
| Track Light | Living room, bedroom, study, clothing store |
Instock
There are no reviews yet.