Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Is Smart Device | no |
| Features | Black Silver |
| Finish | NICKEL |
| Model Number | led desk 01 |
| Material | PP/Plastic |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Warranty | 2 |
| Base Type | Wedge |
| Style | Contemporary |
| Certification | CCC |
| Origin | Mainland China |
| Shade Type | Shadeless |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | No |
| Brand Name | XUANBONLIGHTING |
| Body Material | aluminum |
| Voltage | 90-260V |
| Light Source | LED bulbs |
| Volatge | 110v 220v 230v |
| Power | 3W 5W |
Instock
There are no reviews yet.