Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 9 × 7 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Features | Stepless dimming desk lamp |
| Model Number | Magnetic desk lamp |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | Magnetic base |
| Style | Modern Style |
| Certification | ce, FCC, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | BASEUS |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.