Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 10 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Color | black, Silver, WHITE |
| is_customized | Yes |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | mini |
| Model Number | LED 01 |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Warranty | 2 year |
| Shade Type | Shadeless |
| Shade Direction | Down |
| Base Type | Wedge |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ce |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Ressessed In |
| Brand Name | TTaiJiGuan |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | aluminum |
| Style | Contemporary |
| Voltage | 220V, 12V, 110V, 90-260V |
| power | 1W 3W |
| Size | 55MM 80MM |
Instock
There are no reviews yet.