Instock
| Weight | 0.816 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Number of Pieces | COMBO |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 12 pcs/lot |
| Model Number | Uv Gel |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 15ml |
| Brand Name | ibdgel |
| Origin | Mainland China |
| lakier do paznokci | beautilux semi permanent |
| gelpolish | venalisa semipermanente, vernis a ongles sechage rapide |
| esmalte em gel born pretty | kit unha polygel |
| arte clavo | vernis holographique |
| lot vernis gel uv | stikers nails art |
| promo nail | vernis semi permanent 15ml |
| nail arts | base nail gel |
| base coat uv gel | gel venalisa |
| cat eyes gel polish | promo cleaner |
| vernis beautilux | top coat beautillux |
| ongle polygel | top coat no wipe |
| top coat mat | ongle semi permanant |
| gel nails polish | tampon ongle nail art |
| venalisa semipermanente | born pretty oficial store |
| kit poly gel pour ongle | venalisa gel polish |
| tube gel ongle | polygel gel |
| base et top coat ongle uv | vsp beautilux |
| stylo nail art | vernis blanc laiteux |
| beautilux semi permanent | top coat semi permanent |
| vernis paillette semi permanent | vernis semi permanent venalisa |
| vernis uv semi permanent | vernis semi permanent noel |
| rosalind | gel semi permanent ongles |
| semipermanente venalisa | esmaltes semipermanentes venalisa |
| top coat semipermanente | top coat venalisa |
| ur sugar gel polish | semipermanente lot |
| soak off gel polish | lilycute gel polish |
| born pretty base coat | preimer nail |
| lilicute gel polish | kodi rubber base gel |
| sugar nail gel | gelpolish |
| nagelpolitur | rubber base gel |
| gellack nail polish | uv gel set |
| uv nagellack | contigo gel polish |
| gell nagellak | non stick hand extension nail gel |
| nail tips glue gel | rosalind 1339 |
| gellak blauw glitter | aimeili gel polish |
| nagellak die van kleur veranderd | nagellak glitter |
| gel polishes | nagellak set |
| gel nagellak temperatuur | nagellack uv gel |
| milky white gel polish | bulder gel nail |
| top coat gel | base coat uv gel |
| hnm gel polish | accesories for nails |
| primer nagels | gel for crack nails |
| lilycute gel polish | eggshell gel polish |
| biab builder in a bottle rubber base | cats eye gel polish |
| nail gel polish set | gel top |
| mleczny lakier hybrydowy | lakier hybrydowy termiczny |
| glitter top coat | akrylozel |
| magnes do paznokci | magnetic nail polish |
| top coat uv gel zlote drobinki | paint gel nail art |
| do paznokvi | top do paznokci hybrydowych |
| kads lakier do stempli | born pretty stemple |
Instock
There are no reviews yet.