Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Volume | 10ml |
| Ingredient | Eco-friendly UV Curable Resin |
| Quantity | 6PCS/SET |
| Model Number | Thermal Gel Nail Polish |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 10ML 100% |
| Brand Name | YYOKEFELLOW |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.