Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Size | 5g |
| Model Number | IB all color |
| Brand Name | lava lash |
| Origin | KR(Origin), Korean original |
| Item Type | eyelash glue |
| Product name | IB glue series |
| Specification | 5ml |
| Quantity | 5ml/bottle |
| Dry time | 1-2seconds |
| Lasting Time | 5-6weeks |
| Usage | Individual or beauty salon |
| Color | Black Glue |
| Viscosity | Liquid type |
Instock
There are no reviews yet.