Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 32 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | I2C P30 Power Supply Station |
| Brand Name | PHONEFIX |
| Model | i2C Intergrated multifunction power supply |
| Output Voltage and Current | 0-30V;0-25A Voltage and current dynamic adjustment |
| Input voltage | 110V 220V |
| Product Name | P30 Digital Power Supply |
| Feature1 | D210 D115 Soldering Kit Supported |
| Feature2 | i2C Mobile Phone Screen Motherboard Heating Platform Supported |
| Feature 3 | Short Circuit Fault Killer Spot Welding Function Supported |
| Feature 4 | 859 Hot Air Heat Gun Support |
| Feature 5 | Digital measurement Multimeter |
| Feature 6 | Thermocouple thermometer |
| Feature 7 | phone power boot cable support |
| Power Supply | 150W |
Instock
There are no reviews yet.