Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 31 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | YIHUA 948-II |
| is_customized | Yes |
| Brand Name | RDDSPON |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Input Voltage | 110V / 220V |
| Plug Type | US / EU / AU / UK |
| Function 1 | Suction Tin Gun |
| Function 2 | Soldering Iron |
| Function 3 | Hot Air Gun |
| Function 4 | Suction Pen |
Instock
There are no reviews yet.