Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Size | 5ml |
| Model Number | ib ultra super glue |
| Brand Name | IGLUE |
| Origin | KR(Origin) |
| Item Type | eyelash glue |
Instock
There are no reviews yet.