Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.644 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 25 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | TOOL1SHOoo |
| Color | Black, Silver |
| Material | Copper, Aluminum, Plastic |
| Surface Treatment | Electroplating, Painting |
| Assembly Required | Yes |
| Applicable Medium | Hydraulic Oil(Not Included) |
| Fuel Tank Capacity | 1.5L//1.58Qt |
| Motor Voltage | DC 12V |
| Motor Power | 800W |
Instock
There are no reviews yet.